derince ve körfez kombi bakımı

Derince ve Körfez kombi bakımı hizmetimizle siz de kombinizi tasarruflu, huzurluve sağlıklı bir şekilde kullanın.Kombi Bakımı neden önemlidir? Kombinizin sorunsuz çalışması için periyodik bakımlarını aksatmamanız son derece önemlidir. Kombi bakımının faydaları yazımızı mutlaka okuyunuz.
Tasarruf edin
Kombiniz zamanla daha fazla enerji harcayıp daha az ısı vermeye başlayabilir. Düzenli olarak bakımı yapılan kombiler daha az enerjiyle daha yüksek verim sağlamaktadır. Yılda bir kez yaptıracağınız uzman bir bakım doğalgaz faturanızda gözle görülür bir düşüş sağlayacaktır.

Cihazınızın kullanım ömrünü arttırın
Düzenli yapılan bakımlar kombinizin kullanım ömrüne de doğrudan etki eder. Bakımları aksatılan ya da uzman olmayan kişiler tarafından yapılan cihazların kullanım ömrünün kısaldığı bilinmektedir. Olası sorunlara önceden müdahale edin. Bakım esnasında hangi parçanın ne durumda olduğu da uzman teknisyenimiz tarafından kontrol edilmektedir. Arıza oluşturması muhtemel parçalara önceden müdahale ettirerek ileride karşılaşabileceğiniz ciddi bütçeli onarım masraflarından
kurtulmuş olursunuz.
Sağlıklı bir şekilde, güvenle kullanın
Düzenli bakımları gerçekleştirilmeyen cihazlar olası sorunlara önceden müdahale edilemediği için her türlü arıza riskiyle karşı karşıyadır. Bu durum da hem sağlığınızı hem de güvenliğinizi riske atmaktadır.
Kombi bakımı nasıl yapılır?
Derince ve Körfez kombi bakımı hizmetimizde uzman  teknisyenlerimiz sizi bakımın tüm aşamalarında detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir. Kombi bakımına cihazınızın ısıtma ve su ısıtma performansları kontrol edilerek başlanır. Bir sonraki aşamada kombinin içindeki su boşaltılır ve kirli suyun tahliyesi sağlanır. Kirli suyun tahliye edilmesinin ardından genleşme tankının havası kontrol edilir. Gerekli ölçüde değilse müdahale edilir.

Kombinin yanma odası olarak adlandırılan kısmı sökülür ve detaylıca temizliği yapılır ardından da iyonizasyon elektrodu ve brülörün temizliği gerçekleştirilir. Fanın testleri ve temizliği gerçekleştirilip ardından kalorifer filtresinin temizliği sağlanır.Parçaları sökülmüş olan kombinin genel temizliği yapıldıktan sonra sökülen
parçalar büyük bir özen ve dikkatle yeniden monte edilir.

Derince kombi bakımı hizmetinin son aşamasında cihazınıza su doldurulup gaz ayarları kontrol edilir. Gaz sızdırmazlık testinin ardından kombinin son kontrolü
gerçekleştirilir.
Derince kombi bakımı hizmetinde %100 müşteri memnuniyeti
Gururla söyleyebiliriz ki yılların getirdiği deneyim ve yüksek müşteri memnuniyeti anlayışımızla, Derince ve Körfez kombi bakımı denilince akla ilk gelen biziz. Cihazınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz. Size özel ekonomik Derince ve Körfez kombi bakımı çözümlerimiz için bize iletişim numaramızdan ulaşmanız yeterlidir.

ısınmayan evleri ısıtıyoruz

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk plandadır. Evinizi ısıtmak, yüzünüzü güldürmek için buradayız.

Derince ve Körfez Kombi Bakımı Petek Temizleme Hizmetleri…

İLETİŞİM
@ 2020 KPT SERVİS

DESİGNED BY i.ÖZEL